DOPLNKOVÁ SLUŽBA: Záruka

Zabezpečte si bezproblémové fungovanie zariadenia už pri nákupe. Rôzne typy záruk poskytujú široké možnosti ochrany zariadení. Spolu so zárukou si vyberáte aj servisné služby, ktoré sú vám poskytnuté v prípade potreby. Preto by určite mala byť vhodná záruka jedným zo základných kritérií pri výbere zariadenia.

Poskytujeme rôzne možnosti rozšírenia alebo predĺženia záruky, vďaka ktorým si zabezpečíte bezplatný a bezproblémový servis po celý čas jej platnosti.

TYPY ZÁRUK

 • Záruka ON-SITE – Oprava zariadenia u zákazníka alebo na mieste používania zariadenia. Zároveň tento typ záruky garantuje zákazníkovi odpoveď do 24 hodín.
 • Záruka NEXT-BUSINESS-DAY FIX – Garancia opravy zariadenia do 24 hodín.
 • Záruka CARRY-IN – Typ záruky, počas ktorej je zariadenie opravované v servisnom stredisku po tom, čo ho doručíte osobne.
 • Záruka KEEP YOUR DRIVE – Táto záruka je zaujímavá najmä z pohľadu ochrany dát. V prípade poruchy si svoj starý disk nechávate a my vám bezplatne zabezpečíme nový.
 • Záruka ADP (Accidental Damage Protection) – Ochrana pred náhodným a neúmyselným poškodením.
  Záruka ADP pokrýva nasledujúce:
  -ak k poškodeniu došlo v dôsledku nehody,
  -ak nastalo poškodenie elektrickým prúdom,
  -ak k poškodeniu došlo v dôsledku pádu alebo nevyžiadaným upustením prístroja,
  -ak nastalo poškodenie v dôsledku priesaku kvapaliny do prístroja,
  -ak nastalo mechanické poškodenie displeja.
 • Záruka EXPRES SERVIS – Táto záruka sa nezakupuje pri nákupe zariadenia ale v čase, keď potrebujete jednorázovo využiť servisné služby.
 • PREDĹŽENÍM ZÁRUKY si zabezpečíte bezplatnú a bezproblémovú opravu zariadenia aj po uplynutí zákonnej záručnej lehoty. Záruku vašich pracovných zariadení tak vieme predĺžiť až na 5 rokov.

Záruk je veľa. Niektoré sú vhodnejšie pre firmy a iné skôr pre súkromné osoby. Preto sme tu pre vás aj v prípade, že potrebujete poradiť. Budeme radi, ak sa obrátite na nás.