späť

LENOVO SHOWROOMY IT technológie na dosah

Dôležitou súčasťou našej spoločnosti je segment retail, pod ktorý spadajú e-shopy www.lenovoonline.sk a www.huaweionline.sk a rovnako aj naše kamenné predajne. Ako jediná spoločnosť na Slovensku sme prevádzkovateľom exkluzívnych showroomov Lenovo, ktoré sa nachádzajú v rôznych mestách naprieč Slovenskom a vďaka nim sa snažíme priniesť zákazníkom produkty Lenovo takpovediac „na dosah“.

A pýtate sa prečo v dobe internetu a e-shopov kamenné predajne? Hoci je jednoduchšie nakúpiť z pohodia domova, mnohí z nás stále preferujú osobný kontakt so zariadením, ešte pred nákupom. Presne to poskytujú naše showroomy. Ponúkajú širokú ponuku vystavených produktov, vrátane noviniek a rôznych akcií. Showroomy sú zamerané výhradne na značku Lenovo a preto si dovoľujeme tvrdiť, že sme naozaj špecialisti na túto značku. Pod jednou strechou poskytujeme nielen predajňu s možnosťou nákupu produktov, ale aj autorizovaný servis vďaka ktorému vám vieme poskytnúť aj technickú pomoc.

Náš najväčší showroom je zároveň najväčší showroom v strednej a východnej Európe. Nájdete ho v modernom Business centre v Bratislave už od roku 2010. Tento jedinečný priestor predstavuje predajné miesto s množstvom vystavených produktov a výbornou skladovou dostupnosťou, ako aj najväčšie servisné stredisko značky Lenovo na Slovensku. V roku 2016 prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá kompletne odzrkadľuje  novú vizuálnu komunikáciu značky Lenovo.

Súčasne s otvorením nákupného centra Bory Mall v novembri 2014 pribudol v Bratislave aj náš druhý exkluzívny showroom značky Lenovo s odberným miestom pre servis. Vďaka jeho priaznivej polohe v nákupnom centre, ako aj otváracej dobe nepretržite sedem dní v týždni máme k našim zákazníkom skutočne čo najbližšie.

Ďalší z našich showroomov nájdete aj v metrope východu v Košiciach už od roku 2012. Na svojej ploche ponúka zákazníkom široké portfólio vystavených produktov a zároveň servisné stredisko.

Posledná z našich kamenných predajní sa nachádza v Prahe. Na novej adrese v business centre River Garden je poruke nielen koncovým zákazníkom, ale aj našim business klientom.

Neváhajte a zastavte sa v niektorom z našich showroom. Budeme sa tešiť na vašu návštevu 🙂