späť

Business extra care a ďalšie výhody pre klientov

Balíky služieb ​Business Extra Care a Small Business Extra Care tvoria doplnkové služby, ktoré ponúkame naším biznis klientom. Či už ste malá alebo stredná firma, alebo globálna organizácia, pripravili sme pre vás ​súbor výhod a služieb​, ktoré uľahčia váš biznis, zjednodušia vám život a v neposlednom rade ​ušetria náklady a čas​.

Služba ​Small Business Extra Care​ je ponúkaná exkluzívne pre ​malé a stredné podniky​, zatiaľ čo balík ​Business Extra Care je určený pre veľké firmy​.

Small Business Extra Care ​– ​výhody pre podnikateľov

Pre malé a stredné firmy ponúkame ​súbor výhod​, ktoré vám pomôžu udržať maximálny výkon produktov a pomôžu vám bezstarostne viesť biznis. Počas osobnej návštevy v niektorom z našich ​Lenovo showroomov​ vám naši zamestnanci predstavia produkty podľa vašich potrieb a očakávaní. ​Financovanie​ upravíme podľa vašich predstáv, či už preferujete nákup na faktúru, alebo na splátky.

lenovo-showroom
Zdroj: MARSANN IT

Zvolený produkt si môžete ​zapožičať a vyskúšať​ ešte pred nákupom, a tak si budete istý, že ste si vybrali naozaj správne.

Náš autorizovaný servis vám ponúka ​nadštandardné služby správy zariadení.​ Ak nemáte čas prísť so zariadením osobne, po dohode vedia naši experti vycestovať za vami. Okrem iného, pred servisným úkonom, ktorý môže ohroziť vaše dáta, vám ponúkame možnosť ​kompletnej zálohy súborov​.

S balíkom ​Small Business Extra Care ​budete​ plnohodnotne využívať svoje zariadenia​ a môžete sa spoľahnúť na naše servisné služby v prípade poruchy. Taktiež vás nezaťaží privysoká prvotná investícia, keďže je možné ju rozdeliť na ​menšie periodické splátky​. Ak máte záujem dozvedieť sa viac, obráťte sa na nás​.

Business Extra Care ​–​ exkluzívne benefity pre korporácie a veľké firmy

Balík Business extra care predstavuje unikátny súbor výhod vytvorený špeciálne pre požiadavky globálnych organizácií​. Ponúkame vám možnosť ​zjednodušenia rozhodovania​ a taktiež ​uľahčenie nákupu produktov​, ale aj zisťovanie predbežnej kalkulácie.

marsann-komplexne sluzby
Zdroj: MARSANN IT

Zabezpečíme pre vás ​finančný a operatívny lízing​. S operatívnym lízingom len za malý mesačný poplatok nemusíte riešiť amortizáciu zariadení a taktiež zostanete ​vždy v trende​ s najnovšími technológiami. Po splatnosti jednoducho ​zariadenia vrátite​ a môžete si vybrať iné. Ešte pred zakúpením si môžete zariadenia na krátku dobu​ zapožičať a vyskúšať​, či naozaj spĺňajú vaše požiadavky.

Nákup nikdy nebol jednoduchší s naším ​online portálom so súkromným prístupom ​iba pre vás a taktiež ​individuálnym naceňovaním produktov​ a služieb v rámci rámcovej zmluvy.

lenovo-notebook-thinkpad
Zdroj: MARSANN IT

Záleží nám na ​vašej spokojnosti​, preto pre vašich zamestnancov ponúkame program Benefit, ktorý im umožní nakupovať ​výrobky Lenovo za zvýhodnené ceny​. Neváhajte sa na nás obrátiť, ak sa chcete dozvedieť viac.

Váš úspech je našou prioritou

Podnikanie v dnešnej dobe nie je ľahké a veríme, že práve ponúknuté výhody vás ​odľahčia od zodpovednosti a starostí​, ktoré sú spojené s prevádzkou zariadení. S našimi klientmi sa snažíme vždy nájsť ​najlepšiu cestu spolupráce a starostlivosti​, a to tak, aby ich čo najmenej zaťažovala. Veríme, že práve ​individuálny prístup​ je tou správnou formou, akou vám môžeme pomôcť uspieť v biznise.