späť

Chcete vedieť o MARSANN IT viac?

Patríme medzi popredných poskytovateľov spoľahlivých IT riešení a profesionálnych služieb na slovenskom a českom trhu. Môžeme hrdo vyhlásiť, že sme silným partnerom mnohých svetových značiek v IT segmente. Vieme, že čas je vo firmách veľmi vzácna jednotka a preto je našim cieľom poskytovať komplexnejšie služby, ako len dodanie hardvéru. Staráme sa, aby naši klienti mali modernú infraštruktúru aj vďaka kancelárskej a tlačiarenskej technike, softvérovému vybaveniu, videokonferenčným riešeniam, ale aj zabezpečovaným systémom. Realizujeme komplexné projekty na kľuč.

Našu pozornosť nevenujeme iba firemným klientom. Na Slovensku, ale aj v Českej republike prevádzkujeme exkluzívne showroomy Lenovo. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom predajne, ktoré sa špecializujú na túto značku a bližšie sa zoznámiť s produktmi aj vďaka predajcom, ktorí sú na ňu odborníci. Svedčí o tom aj status Lenovo Gold Business Partnera, ktorý obhajujeme už niekoľko rokov.

A nebolo by to kompletné bez servisu. Vieme, že potrebujete biznis partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Preto sa snažíme poskytnúť Vám čo najlepší servis v prípade, ak ho potrebujete, ale aj v prípade poradenstva. Naše autorizované servisné strediská sú Vám k dispozícií 🙂