späť

KOMPLEXNÉ IT RIEŠENIA BEZ STAROSTÍ Od kabeláže po položenie notebooku na stôl

Od inštalácie infraštruktúry až po konfiguráciu zariadení. Služby MARSANN IT sa vzťahujú na široké spektrum služieb a produktov, ktoré môžu využiť alebo prenajať si malé firmy, no aj veľké spoločnosti v prípade, ak potrebujú skúseného a silného partnera pre IT riešenia.

Základom je kvalitne vybudovaná infraštruktúra a networking

Ak ste firma, ktorá sa momentálne sťahuje alebo rozširuje svoje administratívne či priemyselné priestory, určite sa venujete problematike sieťovej infraštruktúry, zabezpečenia alebo vybavenia zamestnancov. Technológia, ktorú by ste mali použiť, by mala uľahčiť a zefektívniť ich prácu, no zároveň znížiť vaše celkové náklady.

skrinka-kable-kabelaz
Zdroj: MARSANN IT

Pre vašu firmu okrem IT riešení zabezpečíme elektroinštaláciu a komplexné elektromontáže, taktiež prípravu sieťovej infraštruktúry s podporou moderných technológií a zárukou bezpečnosti.

Samozrejmosťou je kompletná dokumentácia a architektonický plán siete.

Sieťová infraštruktúra je dôležitou súčasťou vášho systému

Plánujete nový zabezpečovací systém, radi by ste využívali služby videokonferenčných systémov, alebo uvažujete o inštalácii veľkých databáz s nutnosťou backupu a 24/7 prístupom?

V prípade, ak je vaša infraštruktúra nevhodne navrhnutá, môžete naraziť na problém. Obzvlášť to platí pre systémy, ktoré sú dôležité pre váš biznis a ich nefunkčnosť by priamo ovplyvnila vaše obchody, v najhoršom prípade by predstavovala bezpečnostné riziko.

Ideálnym riešením je myslieť dopredu a pripraviť si základy, ktoré sú stabilné. Interný či externý audit, monitoring a administrácia, alebo len jednoduché rozšírenie a inštalácia nových zariadení pre vás nebudú predstavovať problém. Radi vám s kompletným riešením pomôžeme. Prezrite si našu ponuku.

Aké produkty a služby vám ponúkame

V MARSANN IT vám ponúkame samostatné produkty ako aj balíky, ktoré sú vždy podporované servisom počas celej doby splatnosti. Menšie a väčšie firmy určite ocenia možnosť lízingu. Spolupracujeme s poprednými lízingovými spoločnosťami, ktoré sa taktiež postarajú o absolútne vymazanie všetkých dát po odovzdaní zariadení.

Medzi základné okruhy produktov patria:

  • sieťová infraštruktúra a servery,
  • elektroinštalácia,
  • videokonferenčné systémy Polycom,
  • audio a video riešenia,
  • zabezpečovacia technika,
  • tlačiarenská a kancelárska technika,
  • softvér a hardvér.

Videokonferenčné riešenia predstavujú dnes už neoddeliteľnú súčasť multimediálnych stretnutí v nejednej spoločnosti či organizácii. Komplexnejší prehľad o tejto službe sme vám priniesli v článku o videokonferenčných systémoch.

polycom-ovladac-reproduktor-audiokonferencia-prenos-zvuku
Telefón pre audiokonferencie. Zdroj: MARSANN IT.

Audio a video riešenia sú vhodným doplnkom pre vaše priestory. Prenosné monitory na stojanoch, informačné alebo interaktívne prezentačné tabule sú ideálnou výbavou pre mítingové miestnosti, prednáškové haly alebo do každého priestoru, v ktorom potrebujete šíriť akúkoľvek informáciu. Okrem obrazového prenosu pre vás vyriešime aj ozvučovaciu techniku. Veľké konferenčné miestnosti s prenosnými bezkáblovými mikrofónmi alebo priestorové fixné mikrofóny zabezpečia, že každý poslucháč bude vždy dokonale rozumieť.

Zabezpečovacia technika chráni váš majetok neustále, a preto sa nemusíte báť odcudzenia alebo škody. Správne fungujúci systém si vyžaduje komplexné zmapovanie priestorov pre výber správnej technológie a taktiež stabilnú infraštruktúru. Záznamy sa ukladajú na vašom serveri, ku ktorému máte prístup neobmedzene.

Vybavte zamestnancov a kancelárie spoľahlivou technológiou

Tlačiarenská a kancelárska technika je nevyhnutným vybavením pre fungovanie spoločnosti a produktivitu. Vaše priestory vybavíme skartovačkami, laminátormi alebo viazačkami podľa vašich potrieb.

Notebook alebo stolový počítač? Poskytneme vám vždy kompletný produkt s operačným systémom, základným alebo rozšíreným balíkom doplnkových programov podľa vášho výberu a servisom počas celej doby.

vybavenie-miestnosti-pocitacmi-stolovy-pocitac-notebook-miestnost-skola-skoliaca-miestnost
Zdroj: MARSANN IT

Výhodou notebookov je mobilita a pripojiteľnosť kdekoľvek. Stolové počítače vám, naopak, dokážu vytvoriť vysokovýkonné pracovisko. K stolovým počítačom neodmysliteľne patria monitory, pričom trendom je pripojenie 2 a viacerých monitorov a vytvorenie rozmernej pracovnej plochy pre rýchlejší prechod do rôznych programov či aplikácií. Spolupracujeme s poprednými výrobcami a naše produkty spĺňajú testy odolnosti, výdrže a výkonu.

Tablety a smartfóny sú nielen doplnkom, ale aj výkonným cestovným zariadením každého manažéra či zamestnanca. Zabezpečíme pre vás toho najlepšieho dodávateľa na trhu, či už si zvolíte iOS alebo Android.

Doplnkovým sortimentom môžu byť slúchadlá, klávesnice a myši, prípadne IP telefóny. Radi vám poradíme s výberom produktov a zabezpečíme ich dodanie.

Premium produkt – prozákaznícke financovanie a kvalitný servis

Vybrané produkty s označením Premium Produkt sú kombináciou špičkovej technológie, ku ktorej patrí aj zodpovedný servis. Záleží nám na tom, aby v prípade poruchy zariadenia bolo opravené alebo vymenené čo najskôr. S produktmi z rady Premium Produkt dostávate automaticky množstvo výhod, ktoré uľahčia váš život.

Pre malé a stredné firmy je určite zaujímavá garancia opravy notebookov s označením Exclusive service do 7 pracovných dní. V prípade, ak sa porucha nedá opraviť do tejto doby, klient má nárok na náhradný notebook. Ďalšou výhodou, ktorú ocenia aj globálne spoločnosti a korporácie, je napríklad aj 4-ročná záruka s ON-SITE servisom, teda servisom, ktorý urobí náš zamestnanec priamo u vás. Zariadenie teda nie je nutné nikam nosiť alebo zasielať. Takáto záruka sa vzťahuje na náhodné mechanické poškodenie, ale napríklad aj na poliatie kvapalinou či rozbitie.

Okrem servisu ponúka balík Premium Produkt možnosť financovania podľa vašich možností. Či už si vyberiete jednorazovú platbu, mesačnú splátku alebo nákup cez lízing, vždy dostávate tú istú kvalitu doplnkových služieb.

Firma MARSANN IT v rámci svojej komplexnosti ponúka aj extra výhody pre podnikateľov, korporáty a globálne organizácie. K týmto výhodám patrí napríklad správa zariadení, opravenie poruchy na akúkoľvek vzdialenosť, zapožičanie zariadení pred kúpou či individuálne naceňovanie produktov. Viac sa o nich dočítate v tomto článku.

Veľká či malá firma, dôležitá pre nás je vaša spokojnosť

Dôkazom kvality našich služieb je nespočetné množstvo zákazníkov a veľkých spoločností, s ktorými spolupracujeme. Patrí k nim napríklad Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s., televízia TA3 či spoločnosť Linde Group, v ktorých sme pomocou vylepšenia a inštalácie technickej infraštruktúry vytvorili základ pre inovácie v oblasti služieb zákazníkom a zlepšenia interných procesov.

stolovy-pocitac-telefon-stol-notebook-kable-kancelaria-pracovisko
Komplexná príprava office priestorov pre spoločnosť Linde Group. Zdroj: MARSANN IT

Zaujali vás produkty alebo máte otázky ohľadom našich služieb?
Navštívte náš showroom alebo nám napíšte.