späť

MARSANN ŠPECIÁLY Edícia notebookov vytvorená na mieru zákazníkom

MARSANN ŠPECIÁLY sme po prvý krát priniesli na trh v roku 2018 a veľmi nás teší, že vám môžeme predstaviť už druhú generáciu týchto obľúbených produktov.
Tieto unikátne zariadenia spájajú to najlepšie zo zariadení Lenovo s benefitmi, ktoré poskytuje spoločnosť MARSANN IT. Boli vytvorené na základe našich skúsenosti v IT segmente a odrážajú aktuálne potreby zákazníkov, ktorí hľadajú prvotriedne zariadenie.

PREČO THINKPAD?

Spoľahlivosť a výkon. Toto sú dva hlavné znaky, ktoré charakterizujú ikonickú značku Lenovo ThinkPad. Strohý dizajn, inšpirovaný japonskou krabicou Bento, ktorý síce nepodlieha aktuálnym trendom, ale zachováva si svoju kvalitu a maximálnu funkčnosť. Aj červený TrackPoint, ktorý mnohí z nás vnímajú ako imidžový doplnok, je v prvom rade ergonomický polohovateľný prvok, ktorý umožňuje efektívne ovládanie kurzoru myši.
ThinkPad si prešiel dlhou cestou, odkedy sa v roku 1992 prvýkrát objavil na trhu. Z hlbín oceánu až po vrchol Mount Everestu, na expedícii precestoval celú dĺžku Nílu a zohral dôležitú úlohu v rukách NASA pri prieskume vesmíru. ThinkPad sa vďaka jeho spoľahlivosti a vysokej odolnosti objavuje pri mnohých míľnikoch našej histórie. Svoje kvality si udržiava aj naďalej, no popri tom sa neustále zlepšuje jeho výkon a vlastnosti, vďaka ktorým si drží popredné miesto medzi firemnými notebookmi.

Zdroj: MARSANN IT

VÝHODY, KTORÉ PONÚKAJÚ MARSANN Špeciály

MARSANN špeciály v sebe zahŕňajú všetky výhody, ktoré sú charakteristické pre notebooky ThinkPad. Môžete sa spoľahnúť na kvalitné spracovanie, mimoriadnu odolnosť a tiež vysoký výkon. Keďže sú určené najmä do pracovného prostredia a pre náročnejších zákazníkov, disponujú systémom Windows 10 Pro a bezpečnostným riešením ThinkShield, ktoré sa postará, aby vaše dáta zostali v bezpečí.

Najväčším benefitom je záruka 3 roky ON-SITE + ADP. Vďaka tejto záruke máte garantovanú opravu zariadenia na mieste používania, napr. u vás doma alebo v práci. Jednoducho nahlásite poruchu a náš technik príde zariadenie opraviť na určené miesto. Naviac ADP znamená, že záruka pokrýva aj mechanické poškodenie. Takže ak notebook náhodou polejete kávou alebo vám spadne, oprava je zahrnutá v záruke zariadenia a vy nič navyše neplatíte.

Novinkou, ktorú so sebou prináša 2. generácia MARSANN Špeciálov je aj zaujímavá ponuka príslušenstva, ktoré si môžete k týmto notebookom zakúpiť za zvýhodnenú cenu. V ponuke môžete nájsť tašky, myšky, klávesnice aj docky. Starostlivo sme vybrali príslušenstvo, ktoré je plne kompatibilné k MARSANN Špeciálom a zároveň vám dokáže uľahčiť prácu a zvýšiť tak celkovú produktivitu.

Tieto zariadenia poskytujú mimoriadnu kvalitu a benefity v podobe záruk, ktoré vám zabezpečia bezproblémové a najmä dlhodobé využívanie. Hoci nepatria medzi cenovo najprístupnejšie notebooky sme presvedčení, že sa oplatí investovať do kvalitného zariadenia. Kvalitu chceme priniesť nielen firemným zákazníkom, ale aj jednotlivcom a preto poskytujeme možnosť nákupu na splátky.

Zdroj: MARSANN IT

JEDNOTLIVÉ MODELY

MARSANN Špeciál Lenovo ThinkPad X1 Carbon

Legendárny notebook s odolným spracovaním nabitý najmodernejšími technológiami. Vďaka úžasnému novému vzhľadu je výnimočne ľahký ThinkPad X1 Carbon dokonalou kombináciou krásy, rýchlej odozvy a legendárnej odolnosti, aby vytvoril skvelú mobilnú produktivitu. Možnosť globálneho pripojenia LTE-A a až 15 hodín výdrže batérie s technológiou RapidCharge, ktorá vám umožní pracovať všade, kam vás život zavedie. A navyše váži menej ako 1,2 kg.

MARSANN Špeciál Lenovo ThinkPad T490s

Notebook na prácu i voľný čas. S ľahkou prenosnosťou a vysokým výkonom je ThinkPad T490s naším najlepším modelom z radu T. Pretvorené rámčeky majú za následok modernejší a väčší displej a široká škála možností zobrazenia zahŕňa aj FHD rozlíšenie. Ponúka tiež vylepšené funkcie zabezpečenia a súkromia, výdrž batérie až 20 hodín.

MARSANN Špeciál Lenovo ThinkPad E590

Notebook pre vaše podnikanie. Štýlový dizajn, šikovná kovová konštrukcia a vysoký výkon robia z notebooku ThinkPad E590 perfektnú voľbu pre profesionálov, ktorí ocenia modernú technológiu. Toto zariadenie pre stredné a malé podniky disponuje výkonnými procesormi Intel®, možnosťou dvoch úložísk a integrovanú grafiku od Intelu. Vylepšené zabezpečenie navyše udržuje vaše dáta v bezpečí.

Zdroj: MARSANN IT