späť

S DOPLNKOVÝMI SLUŽBAMI nestrácate čas a peniaze

Spracovanie dát, komunikácia s klientom, úradmi a bankami, úložisko dokumentov. Všetky tieto úkony dnes prevažne robíme pomocou počítačov, notebookov a smartfónov. Každé zariadenie má však svoju životnosť a s jeho vyťažením a „starobou“ priamo úmerne stúpa aj riziko poruchy. Investovaním do doplnkového servisu získate istotu, že neprídete o cenný čas a dáta v prípade, ak vám zariadenie zlyhá.

Do 24 hodín ako nový

Žijeme vo veľmi dynamickej dobe, v ktorej môže mať spomalenie biznisu vysoké následky vo forme sankcií alebo straty zisku pre váš podnik. V drvivej väčšine prípadov za zlyhanie môže práve hardvér alebo softvér, ktorý vypovedal službu či z iného dôvodu prestal správne pracovať. S doplnkovou paušálnou službou NEXT-BUSINESS-DAY FIX vám garantujeme opravu vášho zariadenia do 24 hodín od prijatia reklamácie.

muz-zena-showroom-lenovo-tablet-telefon
Zdroj: MARSANN IT

Autorizovaný servis a diely skladom

Výhodou služby je garancia, ktorá vám môže ušetriť nemalé náklady a starosti v prípade poruchy. Autorizovaný servis v našej spoločnosti ponúkame pre značky Lenovo, Dell, Sharp a Lexmark. Pre značky Huawei, Polycom, Motorola,  a Xerox ponúkame pozáručný servis.

obrazovka-notebook-pocitac-pristroj-televizor
Zdroj: MARSANN IT

V našom servise máme skladom veľké množstvo dielov, takže vám dokážeme zabezpečiť opravu bez nutnosti čakania na dodávateľa. Ako jediný predajca na Slovensku ponúkame originálne náhradné diely pre série značky Lenovo: Think a Idea. Benefitom pre vás je opäť rýchlosť, s akou dokážete znova pokračovať vo svojej práci.

Správne investované peniaze

V prípade, že potrebujete svoje zariadenie urgentne, a teda 24 hodín je priveľa, ponúkame vám možnosť opravy na počkanie. Po telefonickej dohode vám rezervujeme náhradný diel až do vášho príchodu.

televizia-kamera-obrazovka-pocitac-muz-reportaz
Foto: Priestory televízie TA3. Zdroj: MARSANN IT

Doplnkové služby bežného servisu vám dokážu ušetriť rozpočet. Ak je oprava zariadenia možná, nie je nutné kupovať nové, a tak sa vyhnete zbytočným nákladom za nový notebook či smartfón. Okrem iného vám tento prístup ušetrí aj cenný čas, keďže by bolo nutné presunúť pôvodné dáta do nového zariadenia.

Prídeme za vami

Ak nemáte možnosť prísť s pokazeným zariadením do servisu, my prídeme za vami. Pri službe ON-SITE sú naši špecializovaní pracovníci pripravení prísť k vám domov alebo do firmy. Poradia vám s riešením problému a navrhnú najlepšiu formu opravy.

Vedeli ste, že?

Prieskum portálu www.warrantyweek.com* z roku 2015 hovorí, že zákazníci, ktorí si zakúpili k svojim zariadeniam doplnkový servis, sú omnoho spokojnejší so svojou investíciou než tí, ktorí tak neurobili.
(*Zdroj: https://www.warrantyweek.com/archive/ww20170309.html)

Detailný prehľad záruk

Pokrytie škôd nad rámec bežnej záruky od výrobcu vám dáva náskok pred konkurenciou. Kompletný balík poskytuje široké pokrytie služieb a garancií, ktoré vám zjednodušia život:

 • Záruka ON-SITE – Oprava zariadenia u zákazníka alebo na mieste používania zariadenia. Zároveň tento typ záruky garantuje zákazníkovi odpoveď do 24 hodín.
 • Záruka NEXT-BUSINESS-DAY FIX – Garancia opravy zariadenia do 24 hodín.
 • Záruka CARRY-IN – Typ záruky, počas ktorej je zariadenie opravované v servisnom stredisku po tom, čo ho doručíte osobne.
 • Záruka KEEP YOUR DRIVE – Táto záruka je zaujímavá najmä z pohľadu ochrany dát. V prípade poruchy si svoj starý disk nechávate a my vám bezplatne zabezpečíme nový.
 • Záruka ADP (Accidental Damage Protection) – Ochrana pred náhodným a neúmyselným poškodením.
  Záruka ADP pokrýva nasledujúce:
  -ak k poškodeniu došlo v dôsledku nehody,
  -ak nastalo poškodenie elektrickým prúdom,
  -ak k poškodeniu došlo v dôsledku pádu alebo nevyžiadaným upustením prístroja,
  -ak nastalo poškodenie v dôsledku priesaku kvapaliny do prístroja,
  -ak nastalo mechanické poškodenie displeja.