späť

ZATVORENIE SHOWROOMU LENOVO v Banskej Bystrici


Showroom Lenovo sme v Banskej Bystrici otvárali pred viac ako 9 rokmi s cieľom priblížiť sa zákazníkom aj na strednom Slovensku. Počas týchto rokov sme prinášali kompletné portfólio a najširšiu paletu produktov značky Lenovo spolu so servisnými službami pre koncových aj firemných zákazníkov.

Vplyvom meniaceho sa trhu, dopytu našich zákazníkov, ako aj prevádzkovania obchodu so špecializáciou na jednu značku, je racionálnym, aj keď nie ľahkým rozhodnutím zmena nášho smerovania a stratégie spoločnosti. Prvým krokom zmien je zatvorenie showroomu v Banskej Bystrici od 31.05.2019.

Dovoľte nám touto cestou poďakovať sa vám, všetkým našim verným zákazníkom showroomu v Banskej Bystrici, za spoluprácu a vašu priazeň.

SME TU PRE VÁS AJ NAĎALEJ

Nakupovať môžete ďalej z pohodlia svojho domova na našom e-shope www.lenovoonline.sk alebo môžete navštíviť Lenovo showroomy v mestách Bratislava a Košice.

Ak ste si u nás zakúpili vaše zariadenie, nemusíte mať žiadne obavy. Aj naďalej poskytujeme všetky servisné služby a technickú podporu. V prípade, ak máte záruku ON-SITE, nič sa pre vás nezmení. Po nahlásení opravy prídeme na miesto, kde sa zariadenie využíva a o všetko sa postaráme. V prípade záruky CARRY-IN, alebo iného druhu záruk, je potrebné vyplnenie nasledujúceho servisného formuláru https://marsann.eu/servis/ a  zaslanie produktu do jedného z našich servisných stredísk.

Tím MARSANN IT