O nás

V MARSANN IT považujeme ľudské zdroje za to najcennejšie. Veríme, že práve spokojní zamestnanci sú jedným z kľúčových pilierov pri budovaní úspešnej spoločnosti. Preto je naším cieľom vytvárať motivujúce pracovné prostredie so spokojnými zamestnancami, ktorí sú podnecovaní podávať vynikajúce pracovné výkony.

 • 64
  priemerný počet zamestnancov
 • 89%
  zamestnancov hrdých na to, že pracuje u nás
 • 20
  rôznych školení sme absolvovali v tomto roku
 • 29
  priemerný vek našich zamestnancov

SEGMENT SPOLOČNOSTI: CENTRÁLA

Srdcom našej spoločnosti je centrála v Bratislave. Aktívne spolupracujúce oddelenia ako Marketing, HR, Financie, Operations, System Integrations, Logistika a Obchod si poskytujú vzájomnú profesionálnu podporu, ako aj podporu kolegom pracujúcim v našich showroomoch a servisných strediskách po celom Slovensku.

SEGMENT SPOLOČNOSTI: BIZNIS

Medzinárodné firmy a veľké korporácie majú u nás k dispozícií samostatné oddelenie, ktorého sales manažéri riadia celý proces zabezpečenia hardvéru, ale aj komplexných riešení presne podľa želaní a potrieb konkrétneho klienta.

SEGMENT SPOLOČNOSTI: SHOWROOMY

Showroomy nás spájajú s našimi zákazníkmi a lákajú svojím štýlovým vzhľadom a príjemnými predajcami, ktorí vám pri kúpe špičkového produktu poskytnú odborné poradenstvo na najvyššej úrovni. Aby sme k vám boli čo najbližšie, máme naše showroomy nielen v Bratislave, ale aj v Banskej Bystrici a Košiciach.

SEGMENT SPOLOČNOSTI: SERVIS

Naše servisné strediská poskytujú zákazníkom profesionálnu záručnú a pozáručnú starostlivosť. Tím našich skúsených technikov aktívne pracuje na tom, aby bolo vaše zariadenie opravené rýchlo a k vašej maximálnej spokojnosti.

BENEFITY

Vzdelávanie

Jazykové kurzy
Interné a externé vzdelávanie
Koučing
Konferencie a workshopy

Zistiť viac
Ceníme si celoživotné vzdelávanie zamestnancov, preto poskytujeme jazykové kurzy, ktoré prebiehajú priamo v našich priestoroch. Okrem tradičných foriem interného a externého vzdelávania máme etablovanú dlhoročnú spoluprácu s osobným koučom, ktorý sa venuje rastu našich kľúčových zamestnancov. Pri vzdelávaní sledujeme individuálne potreby a poskytujeme príležiutosti na účasť na odborných konferenciách a workoshopoch.

Zdravie

Multisport karta
Sezónne ovocie na pracovisku
Otvorená hodinka
Sick days

Zistiť viac
Veríme, že fyzické aj psychické zdravie je dôležité na podávanie kvalitných pracovných výkonov. Na podporu zdravého životného štýlu máme okrem Multisport karty zabezpečné aj dodávky čerstvého sezónneho ovocia do práce. Naši zamestnanci majú možnosť využiť otvorenú hodinku – konzultácie pracovných a osobných starostí a radostí, prípadne psychologické poradenstvo. Zamestnanci majú v prípade choroby nárok na sick days.

Motivácia

Flexibilný pracovný čas
Home office
Teambuildingové aktivity
Dobrovoľníctvo

Zistiť viac
Na zachovanie ideálnej rovnováhy medzi súkromným a pracovným životom má väčšina našich zamestnancov možnosť využívať výhody flexibilného pracovného času, ako aj práce z domu. Poskytujeme dni dovolenky navyše pri narodení dieťaťa a organizácii vlastnej svadby. Udržiavame príjemne pracovného prostredie a aj vďaka pravidelným teambuildingovým a dobrovoľníckym aktivitám.