späť

CASE STUDY: LINDE

PROFIL ZÁKAZNÍKA

Spoločnosť Linde Group je medzinárodná nemecká spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby plynov a strojárstva. V súčastnosti je najväčším výrobcom technických plynov v Europe.
Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1991 a aktuálne pôsobí pod názvom Linde Gas k.s. Snahou Linde nie je dodávať zákazníkovi iba technické plyny, ale prinášať aj rad komplexných riešení od individuálneho poradenstva, odborných prehliadok, opráv a údržby tlakových zariadení až po samotné dodanie plynov a prenájom zásobníkov na kvapalné plyny.

PROJEKT

1.PRÍPRAVA PRIESTOROV

Základom každej dobre fungujúcej spoločnosti je kvalitná infraštruktúra. Preto bolo našou úlohou zabezpečiť komplexnú prípravu office priestorov v Eurovei.

2.HARDVÉROVÉ VYBAVENIE OFFICE-u

Pre spoločnosť sme zabezpečovali kompletné hardvérové vybavenie office priestorov, čo zahŕňalo hlavne vybavenie pracovných miest jednotlivých pracovníkov počítačmi vrátane periférií a príslušenstva.

BENEFITY OČAMI KLIENTA

  • KOMPLEXNÉ RIEŠENIE NA KĽÚČ OD NÁVRHU IT INFRAŠTRUKTÚRY AŽ PO SAMOTNÉ ODOVZDANIE DIELA
  • 25 ROČNÁ ZÁRUKA

ZHODNOTENIE SPOLUPRÁCE

„Spoločnosť MARSANN IT môžem odporučiť. Využili sme ich služby pri inštalácii kabeláže a pri dodávke IT vybavenia do nového distribučného centra Linde Global It Services v Bratislave. V oboch prípadoch sme boli absolútne spokojní. Odviedli vynikajúcu prácu, vždy dodržali termín a ich následný servis bol takisto vynikajúci.“

KLAUS HOLLA
Head of Continuity & Standards