späť

SI TEN PRAVÝ PRE NÁS?

 • Miesto práce

  Neuvedené

 • Druh pracovného pomeru

  Neuvedené

 • Termín nástupu

  Dohodou

 • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

  Dohodou

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Aktuálne v tejto kategórií nemáme voľné pozície, ale to neznamená, že nikoho nepotrebujeme 🙂

Máš talent, vedomosti a chuť pracovať? Presvedč nás, že si ten pravý človek pre nás a my ťa radi privítame v našom tíme.

Neváhaj a kontaktuj nás.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

VODIČSKÝ PREUKAZ

POČET ROKOV PRAXE

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

KONTAKT

 • Natiahnite súbory sem alebo

BENEFITY

Vzdelávanie

Jazykové kurzy
Interné a externé vzdelávanie
Koučing
Konferencie a workshopy

Zistiť viac
Ceníme si celoživotné vzdelávanie zamestnancov, preto poskytujeme jazykové kurzy, ktoré prebiehajú priamo v našich priestoroch. Okrem tradičných foriem interného a externého vzdelávania máme etablovanú dlhoročnú spoluprácu s osobným koučom, ktorý sa venuje rastu našich kľúčových zamestnancov. Pri vzdelávaní sledujeme individuálne potreby a poskytujeme príležiutosti na účasť na odborných konferenciách a workoshopoch.

Zdravie

Multisport karta
Sezónne ovocie na pracovisku
Otvorená hodinka
Sick days

Zistiť viac
Veríme, že fyzické aj psychické zdravie je dôležité na podávanie kvalitných pracovných výkonov. Na podporu zdravého životného štýlu máme okrem Multisport karty zabezpečné aj dodávky čerstvého sezónneho ovocia do práce. Naši zamestnanci majú možnosť využiť otvorenú hodinku – konzultácie pracovných a osobných starostí a radostí, prípadne psychologické poradenstvo. Zamestnanci majú v prípade choroby nárok na sick days.

Motivácia

Flexibilný pracovný čas
Home office
Teambuildingové aktivity
Dobrovoľníctvo

Zistiť viac
Na zachovanie ideálnej rovnováhy medzi súkromným a pracovným životom má väčšina našich zamestnancov možnosť využívať výhody flexibilného pracovného času, ako aj práce z domu. Poskytujeme dni dovolenky navyše pri narodení dieťaťa a organizácii vlastnej svadby. Udržiavame príjemne pracovného prostredie a aj vďaka pravidelným teambuildingovým a dobrovoľníckym aktivitám.